VLC Media Player Kurlumu.

VLC Player, oldukça popüler bir medya oynatıcıdır ve birçok farklı medya izlenimi sunmaktadır. Bununla birlikte, birçok kullanıcı, VLC Player’ı kullanarak IPTV izleme olanağı sağlar. IPTV, internet protokolü üzerinden televizyon yayınlarını izlemeyi sağlayan bir teknolojidir. IPTV, dünya genelinde hızla popüler hale geliyor ve birçok kişi, televizyon yayınlarını izlemek için IPTV’yi tercih ediyor. Bu nedenle, bu yazıda size VLC Player ile IPTV izlemenin nasıl olacağını anlatacağız.

Kullanarak, IPTV izlemek için bir IPTV servisi satın almanız gerekmektedir. Bu birçok farklı hizmeti yerden satın alabilirsiniz. Ancak, güvenilir bir hizmet sağlayıcı olması önemlidir. İnternet üzerinden bir araştırma yaparak, en iyi IPTV hizmet sağlayıcılarını bulabilirsiniz. Hizmet sağlayıcılarını programlarından sonra, IPTV servisi için gerekli olan bağlantı izleme uzantıları.

VLC Media Player uygulaması Windows tüm depolama olan bir uygulamadır. Ayrıca en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. VLC PLAYER ÜCRETSİZ bir uygulamadır. Vlc firması tarafından üretilmiştir. Olmayan Kitapta Anlatılabilir. Pc de ip tv izlemek için basit bir altarnatif olarak kullanılabilir. iptv satın alarak elektriklerinizi yükleyip vlc playere oynatmanız yeterli olacaktır. Yani iptv izlemeniz için vlc media playere ve iptv odasına sahip olmanız gerekmektedir. iptv satın almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ..

Herhangi bir donma bulma sorunu ile karşılaşmamanız için 12 13 Mbps stabil (ethernetle) kablo internetle bağlanıyor olmanız yeterli olacaktır.

Vlc oynatıcısında birçok imkan mevcuttur.

-Sağ üst parçan arama butonu ile istenen içeriği aratabilirsiniz. Bu yollarla bağlantılara ulaşım.

-Film ve Dizileri ileri,geri sardırma durdurma,oynatma hizmetleri vardır.

VLC PLAYER UYGULAMASINISINI BURAYI TİKLAYARAK  İNDİREBİLİRSİNİZ…

VLC MEDİA PLAYER İLE camiptv ÜYELİĞİ NASIL İZLENİR?

-VLC belirtilen yerden indiriniz.

-Sol üst bölümlerin Ortam > Ağ Akışı Aç

-Açılan sekmeye yani ”Ağ İletişim Kuralı ve Adreasini Yazın”: camiptv den satın aldığı m3u uzantılı kanal listenizi oluşturan iptv linkinizi yapıştırınız ”Oynat” deyiniz.

-Bir süre bekleyiniz buradaki bekleme süreniz kanal listenizin ve içeriğinizin büyüklüğüne göre değişiklik olabilir.

-Sonrasında listeniz yüklenecektir.

-Görünüm > Oynatma Listesi denildiğinde tüm listeniz sıralanacaktır.

-Sol alt kısımda bulunan araç çubuklarının en sonunda bir önceki kutucuğun çalıştırılması durumunda kanal atlama sorunu varsa çözebilirsiniz.

VLC Media Player Kurulumu işte bu kadar kolaydır . iptv satın al camiptv olarak iyi seyirler dileriz…

ip tv yi internet erişimi olan ve iptv uygulaması olan tüm kayıtları izlemeniz mümkündür. camiptv ekibi siz değerli kullanıcılarımıza tüm dünya içerikleri ve Spor – Belgesel – Film – Haber – Çocuk – Yabancı – Yerli Ulusal – Dizi – Yetişkin kaliteli alt yapı ve yuvalarını hizmet vermektedir.4k- HD-UHD-FHD seçenekleri ile..

Bir iptv ye sahip olamazsanız www.camiptv.org internet üzerinden ip tv satın alabilirsiniz. Aynı anda 2 cihazdan yayın almak isterseniz çift kullanıcılı paketlerimizde mevcuttur. Gruplar ve kampanyalar hakkında bilgi edinmek için internet verilerinden birine ulaşmak. iptv fiyatları yayın kalitesine alt yapıya ve içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz test yayını veya deneme yayını talebinde bulunabilirsiniz. iptv satın alarak ücretsiz hızlı kurulum hizmetimizden anında faydalanabilirsiniz. Hangi cihazda görüntülemeyi belirtmeniz yeterli olacaktır.