Bob Player Kurulumu (Resimli Anlatım)

Bob Player uygulaması LG Smart TV’ lerde ve yine Smart Samsung tizen işletim sistemlerinde android ve bazı ios cihazlarda mevcut bir iptv uygulamasıdır. Bop Player uygulaması iptv izleyebilmenizi sağlayan bir oynatıcıdır. Bu oyanatıcıda iptv izleyebilmeniz için camiptv‘ den ”iptv satın al”a bilirsiniz camiptv’ den satın almış olduğunuz iptv yayınını Bop Player uygulamasına yükleyip kullanabilirsiniz. Ücretli bir uygulamadır ilk cihazınıza indirip kurduğunuzda 7 gün ücretsiz kullanım hakkı tanır ve sonrasında bob player uygulaması satın almanızı isteyecektir. Satın alınmaması durumunda Bob Player uygulaması kendisini kapatacaktır ve dolayısıyla yüklemiş olduğunuz iptv yayınıda kapanmış olacaktır.

Bob Player Kurulumu iptv yükleme:

1. Kullanacağınız cihazın uygulama marketine Bob Player kelimesi ile arama yaparak indiriniz. Bob Player Kurulumu adımlarını tamamlayınız. Ardından açılan ekranda Bob Player uygulamanızın kodları çıkacaktır.

Device ID: C1:b7:af….. gibi

Device Key: 186… gibi

Bob Player tarafından verilen bu Device ID ve Device Key numaralarını bir yere not ediniz.

2. Herhangi bir cihazınızın web tarayısından Bob Playerin yükleme sayfasına gidiniz. BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Ardından aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

3. Az önce not almış olduğunuz ”Device ID” ve ”Device Key” numaralarını ekranda belirtilen alana giriniz ve ardından ”Login” deyiniz. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

4. Bu açılan sayfada ”+Add Playlist” seçeneğini seçiniz. Ardından aşağıdaki gibi iptv listenizi ekleyeceğiniz sayfa açılacaktır.

5. Playlist adı altında açılan:

”Playlist name”: Herhangi bir isim verebilirsiniz. Kanal listenizi oluşturan dosya adı olacaktır.

”Playlist Url(.M3U or .M3u8)”: ”iptv satın al” dığınız camiptv’ nin sizin için oluşturduğu m3u linkini yapıştırınız. Ardından ”Save” deyip kaydediniz.

Bob Pleyer kurulumu iptv listenizi yüklemek işte bu kadar basittir. Artık iptv listeniz Bob Player uygulamasına yüklenmiş olacaktır.

NOT: Bob Player ile camiptv arasında hiçbir ilişki ve kar zarar ortaklığı bulunmamaktadır. Bob Player uygulaması sadece camiptv kanal listesini oynatmaya yarayan iptv uygulamasıdır.

”IPTV SATIN AL” mak için camiptv ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz test-deneme yayını talebinde bulunabilirsiniz. camiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz…