DupleCast lisansı nasıl satın alınır?

Dijital yayın dünyası, hızla değişen teknolojiyle birlikte, içerik sağlayıcıları için lisanslama süreçlerinin önemini artırmıştır. Bu kapsamda, DupleCast IPTV uygulaması lisansı alma sürecini anlamak ve uygulamayı yasal bir şekilde kullanmak, içerik sağlayıcıları için kritik bir konudur. Bu yazıda, DupleCast IPTV uygulaması lisansı nedir ve nasıl alınır konularına odaklanarak, içerik üreticilerine rehberlik edecek adımları açıklayacağız. DupleCast lisansı nasıl satın alınır hakkında bilgi paylaşacağız.

  1. DupleCast IPTV Uygulaması Lisansı Nedir?

DupleCast IPTV uygulaması lisansı, dijital televizyon yayınlarını internet üzerinden izlemek için kullanılan bir uygulamanın yasal bir şekilde kullanılabilmesi için gereken lisans türüdür. Bu lisans, içerik sağlayıcılarına belirli içerikleri lisanslamaları ve kullanmaları için izin verir. Duplecast uygulaması bildiğimiz gibi ücretsiz değil, eğer ilk kez kuruyorsanız ilk kurulumdan sonra denemeniz için size 15 gün ücretsiz deneme veriyorlar. Bu durum kullanıcıya çok güzel bir avataj sağlamış oluyor. Duplecast uygulamasını satın almadan önce deneme ve test etme imkanında bulunuyorsunuz. 15 gün deneme sonrasında sizden ödeme yapmanızı isteyecekler, ödeme yapmamanız durumunda uygulama kendisini kapatacak ve aktivasyon isteyecektir. Bu durumda yayınınız kapanmış olacak ve bu durum camiptv’ den aldığınız alakalı bir sorun olmayacaktır. Çünkü yayınız aktif fakat uygulama kendisini kapattığı için dolayısıyla yayınızda kesilmiş olacaktır. İyi tarafı çok pahalı değil, 1 yıllık lisans 3 dolar, 3 yıllık lisans ise 7,5 dolar ve ödeme olayı PayPal üzerinden yapılıyor.

Duplecast lisansı nasıl satın alınır?

Ödemeyi yapmak için duplecast’ in kendi sayfasına gidin aşağıdaki bağlantıyı tıklarak gidiniz ve yeşil Ödemeyle Etkinleştir düğmesini arayın veya doğrudan şu bağlantıya gidin:

https://duplecast.com/plugin/duplecast/device_main/buy

Satın almak istediğiniz plana bağlı olarak PayPal ile Öde düğmesini tıklayın , ardından kartınızı girip ödeme yapabileceğiniz PayPal sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir kötü yanıda paypal’ı olmayan kullanıcılar içindir. Sanırım şuan için Paypal harici ödeme yöntemleri bulunmamaktadır.

Ödemeyi onayladıktan sonra lisansı aktif hale getirecek ve ardından televizyonunuza girip uygulamayı yeniden başlattığınızda lisans aktif olacak ve camiptv‘ den gelen kanalların keyfini çıkarabileceksiniz. İşte Duplecast lisansı nasıl satın alınır bukadar kolaydır.

DupleCast IPTV uygulaması lisansı almak, içerik sağlayıcıları için yasal ve etik bir zeminde çalışmak adına önemli bir adımdır. Yukarıda belirtilen adımları takip ederek, Duplecast IPTV uygulaması lisansı alma sürecini başarılı bir şekilde tamamlayabilir ve içeriklerinizi güvenle paylaşabilirsiniz.

Duplecast lisansı nasıl satın alınır hakkında detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

NOT: Duplecast iptv uygulaması ile camiptv arasında hiçbir kar, zarar ortaklığı ve hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Duplecast uygulması sadece camiptv kanal listesini oynatmaya yarayan bir App’ tir.

”iptv satın al” mak için camiptv ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz test, deneme yayını talebinde bulunabilirsiniz. Camiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz…