IBO Player kurulumu hakkında bilinmesi gerekenler.

IBO Player Kurulumu Hakkında

IBO Player, IP TV izlemek için geliştirilmiş bir yazılımdır. IP TV, internet üzerinden televizyon yayınlarını izlemenizi sağlayan bir teknolojidir. IP TV satın alarak, istediğiniz kanalları ve programları izleyebilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle IBO Player’ı kurmanız gerekmektedir.

IBO Player hangi cihazlarla uyumludur?

Çok eski model olmayan Smart tv: Samsung TV – LG TV…

Android: Android boxlar – PHILIPS – SHARP – Panasonic – TLC…

İOS: MacOS -APPLE TV – apple telefon…

IBO Player’ı kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

– IBO Player’ın resmi sitesine BURAYI TIKLAYARAK gidin indirme linkine tıklayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, dosyayı açın ve kurulum sihirbazını takip edin.
– Kurulum sihirbazında, lisans sözleşmesini kabul edin ve istediğiniz kurulum dizinini seçin. Ardından, kurulumu başlatın ve tamamlanmasını bekleyin.
– Kurulum bittikten sonra, IBO Player’ı açın ve IP TV satın almak için BURAYI TIKLAYINIZ. camiptv ye buradan ulaşabilirsiniz paket fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
– Paket seçiminizi yaptıktan sonra, ödeme yönteminizi seçin ve ödeme işlemini tamamlayın. Ödeme işlemi tamamlandığında, IP TV aboneliğinizle ilgili bilgiler gönderilecektir.
Size verilen ip tv kullanıcı bilgilerinizi kullanarak. IBO Player’da oturum açın ve IP TV izlemeye başlayın. İstediğiniz kanalı seçmek için, sol taraftaki menüden kategorileri kullanabilirsiniz.

IBO Player kurulumu hakkında bilmeniz gerekenler bunlardır. IBO Player ile IP TV izlemenin keyfini çıkarın!

Live TV: Canlı yayın akışı olan kanallar bölümü.

Movies: Dizi ve Film.

Series: Serisi olan sezonlu filmler mevcut.

Sonuç olarak ara yüzü kullanımı iyi bir uygulamadır. IBO Player kurlumu işte bukadar basittir.

NOT: IBO Player ücretli bir uygulamadır. İlk indirildiği gün itibari ile 7 gün ücretsiz deneme sürümü vermektedir. Sonrasında satın almanızı isteyecektir. Satın alınmaması durumunda 7 gün sonra ibo player kendisini kapatacaktır.

iptv satın almak için camiptv.org internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.