Ora Player Kurulumu (Resimli Anlatım)

Ora player Android cihazlarda ve akıllı televizyonlarda mevcuttur. Ora player televizyon keyfinizi çıkarmanızı sağlayan bir iptv uygulamasıdır. Ora Playerle tek başına televizyon izlenemeyeceğini bilmenizi isteriz mutlaka ora player içine bir kanal listesi yani iptv yayını yüklenmesi gerekmektedir. ”iptv satın al” mak için camiptv ziyaret edebilirsiniz.

Ora Player’e iptv nasıl yüklenir?
  1. Kullanacağınız cihaza Ora Player kelimesi ile aratarak indirip kurunuz.
  2. Karşınıza ”Adres MAC” ve ”Anahtar kod” çıkacaktır. Bu bilgileri bir yere not ediniz.
  3. Ardından BURAYI TIKLAYARAK ora playerin yükleme sayfasına gidiniz.

4. İstenilen bilgileri eksiksiz ve hatasız girdiğinizde ora playerin yükleme sayfasına ulaşacaksınız.

5. camiptv’ den satın aldığınız iptv Kanal listenizi istenilen şekilde ekleyebilirsiniz.

Ora Player ACTIVATION

Sadece bu uygulama ile televizyon izlenemeyeceğini hatırlatmak isteriz. Ora Player’ in oynatacağı bir kanal listesine ihtiyaç vardır. Bu kanal listesini camiptv den satın alabilirsiniz.

ORA PLAYER EN İYİ MEDYA OYNATICISI

Ora Player Aktivasyonu:

Ora Playeri destekleyen cihazlar için tek cihaz için ömüt boyu 8tutarında bir ödeme yapmanız halinde lisansı satın alabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz ücretsiz deneme süresi sonrası satın almanızdır.

Ora Player uygulamanızda kullanabileceğiniz herhangi bir kanal listeniz yoksa uygulamayı satın almanızın bir anlamı olmayacaktır. Sonrasında paranızı iadede almazsınız.

Ora Oynatıcısı herhangi bir iptv kanal listesi içermez kendiniz ”iptv satın al”arak eklyebilirsiniz. ip tv satin almak için camiptv ziyaret ederek canlı destek ve WhatsApp’ tan ulaşabilirsiniz.

Camiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz…

NOT: Ora Player ile camiptv arasında hiç bir ilişki bulunmamaktadır. Ora Oynatıcısı sadece camiptv’ nin İPTV kanal listesini oynatmaya yarayan bir IPTV uygulamasıdır.