Room iptv kurulumu nasıl yapılır.

Öncelikle bir iptv satın almalısınız camiptv sayfasını ziyaret ederek iptv satın alabilirsiniz.

Samsung smart TV vb. bir çok cihazda Room IPTV uygulaması bulunmaktadır. Kısacası hangi cihazda kullanacaksanız uygulama marketinden ”Room IPTV” diye aratabilirsiniz. Room iptv kurulumu nasıl yapılır aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz…

1.ADIM

Hangi cihazda kullanacaksanız kullanacağınız cihazın uygulama marketine girip ”Room IPTV” uygulamasını indiriniz.

2.ADIM

İndirdiğiniz uygulamayı ilk açtığınızda sizi karşılayan Room IPTV nin 12 haneli MAC kodu olacaktır, bu kodu not alınız.

3.ADIM

Room iptv yükleme sayfasına gidiniz BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

Sayfanın alt kısmında yer alan ”Delete playlist” te MAC kodunu giriniz ardından ”Delete” tıklayınız. Cihazınızda daha önce kurulu bir liste varsa silinmiş olacaktır.

4.ADIM

Sayfanın üst kısmında yer alan ”Add playlist” kısmınada MAC kodunu giriniz. Alt kısmınada camiptv den satın aldığınız iptv kanal listenizi oluşturan m3u  uzantılı iptv linkinizi yapıştırınız. Son olarak ”Send” tıklayınız. Kanal listeniz yüklenmiş olacaktır.

Eğer listeniz görünmüyorsa kullandığınız cihazı kapatın fişinide çıkartın bir süre bekledikten sonra tekrar başlatınız.

Room iptv uygulaması ücretli bir uygulamadır, ilk 7 gün deneme sürümü vermektedir sonrasında satın almanızı isteyecektir satın almamanız durumunda uygulama kendisini kapacaktır.
Room IPTV ücretli bir uygulamadır, belli bir süre deneme sürümünü kullandıktan sonra sizden tam sürümü satın almanızı isteyecektir.
Room iptv uygulamasının camiptv ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Sadece camiptv nin kanal listesini oynatmasını sağlayan bir iptv uygulamasıdır.