Royal IPTV Kurulumu. Resimli Anlatım.

Royal IP TV uygulaması LG webos TV ve bir çok smart tv’lerde olan bir uygulamadır. Cihazınızın uygulama marketine girip kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Royaliptv uygulamasına iptv kanal listenizi ekleyerek Spor, Sinema, Dizi, Belgesel, Film, Çocuk ve daha bir çok içerik izlenebilmesi mümkündür. Royal IP TV uygulamasında iptv nasıl izlenir? Royal IP TV Kurulumu nasıl yapılır size bunlardan bahsedeceğiz.

Royal IP TV ile iptv izleyebilmeniz için iptv satın al‘ arak camiptv ile iptv keyfi sürebilirsiniz.
Ücretsiz TEST-DENEME yayını talebinde bulunabilirsiniz.
Kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

ROYAL IPTV ile camiptv üyeliği nasıl izlenir.

1.ADIM

Royaliptv uygulamasını kullanacağınız cihaza indiriniz. Cihazın uygulama marketine giriniz arama bölümüne ”Royal IP TV” yazarak aratınız.

2.ADIM

Royal iptv uygulamasını indirdiğinizde ilk ekranda açılan sayfada ”MAC” adresini bir yere not ediniz.

3.ADIM

Royal ip tv uygulamasına camiptv’den satın aldığınız kanal listesini yüklemek için Royaliptv uygulamasının yükleme sayfasına gidiniz. BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

4.ADIM

Açılan sayfada ilk olarak daha önce yüklenmiş bir liste varsa siliniz. Bu işlemi sol alt kısımda bulunan ”MAC or LG-ID” yazan kısıma royal iptv’nin ”MAC” adresini yazıp ”Delete Playlist” tıklayabilirsiniz.

5.ADIM

ilk olarak sayfanın sol alt kısmına MAC or LG-ID = Royal iptv uygulamasının ”MAC” adresini yazınız.

RESİMDE 1-2-3 ile belirtilen yerlere:

1.”MAC or LG-ID”= Yazan kısıma royal iptv’nin ”MAC” adresini yazınız.

2.”Playlist URL”= camiptv‘ den satın almış olduğunuz m3u uzantılı linkinizi yapıştırınız.

3.”Add Playlist”= Son olarak tüm işlemlerin kaydedilmesi ve kanal listenizin royaliptv uygulamasına yüklenmesi için add playlist’i tıklayınız.

NOT: Royal IPTV uygulaması ücretli bir uygulamadır. Şuan 5.49€ satın alıp satın alınan cihaz için ömür boyu kullanım hakkı vermektedir. Royal IPTV değişiklik gösterebilir.
NOT: Royaliptv’nin camiptv ile hiç bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Royal IP TV Kurulumu bu kadar basittir. Sizlerde hala bir iptv’ye sahip değilseniz camiptv’den iptv satın alabilirsiniz. IPTV satın almak ve ücretsiz test-deneme talebinde bulunabilirsiniz. Hemen camiptv üyesi olup iptv izleyebilirsiniz. iptv satın al.

İnternet Protocol Televizyon (IP TV), son yıllarda popüler hale gelmiş bir TV izleme imkanı sağlayan bir platformdur. Geleneksel TV yayınları yerine, internet aracılığıyla TV programlarını izleyebilirsiniz. Royaliptv, bu hizmeti sunan bir IPTV uygulamasıdır. Peki, Royal IPTV uygulamasında IPTV izlemek nasıl yapılır? Bu yazıda size adım adım anlatacağız.

Öncelikle, Royal IP TV’de IPTV izlemek iptv satın almanız gerekir. Bunun için camiptv hesap oluşturmanız gerekiyor. Bunun için, camiptv’nin web sitesini ziyaret edin. Burada, kendinize uygun paketi seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek bir hesap oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra, IPTV paketlerinden birini satın almanız gerekiyor. Camiptv’nin sunduğu paketler arasından size uygun olanı seçin ve ödemenizi gerçekleştirin. Ödemeniz yapıldıktan sonra, hesabınıza giriş yapın ve IPTV izlemeye başlayabilirsiniz.

Royal IP TV, farklı kanal seçenekleri sunar. İzlemek istediğiniz kanalı seçin ve izlemeye başlayın. Kanallar arasında arama yapabilir ve favori kanallarınızı kaydedebilirsiniz. Ayrıca, zaman kaydırmalı TV (timeshift) özelliği sayesinde, kaçırdığınız programları geri alabilirsiniz.

Royaliptv’nin bir diğer özelliği de, çeşitli cihazlarda IPTV izlemenize olanak tanımasıdır. İzlemek istediğiniz cihaza uygun olan uygulamayı indirin ve hesabınızla giriş yapın.

Sonuç olarak, Royal IP TV’de IPTV izlemek oldukça kolaydır. Hesap oluşturma, paket satın alma ve kanal seçme gibi adımları takip ederek, internet üzerinden TV programlarını izleyebilirsiniz. Royal IP TV’nin farklı özellikleri sayesinde, TV izleme deneyiminizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz.