SET IPTV Kurulumu. Resimli Anlatım.

Set IPTV uygulaması LG ve Samsung smart TV’lerde Android cihazlarda ve Google TV vb. gibi bir çok cihazdan Set iptv uygulamasına ulaşabilmeniz mümkündür. Set IPTV ile Spor, Film, Dizi, Belgesel, Sinema, Çocuk ve daha bir çok içerik izleyebilirsiniz. Setiptv uygulaması nasıl kurulur iptv nasıl izlenir bunlardan bahsedeceğiz.

Set IPTV ile iptv izleyebilmeniz için iptv satın al‘arak camiptv ile iptv keyfi sürebilirsiniz.
Ücretsiz TEST-DENEME yayını talebinde bulunabilirsiniz.
Kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Set IPTV ile camiptv üyeliği nasıl izlenir.

1.ADIM

Set IPTV uygulaması hangi cihazda izleyecekseniz öncelikle o cihazın uygulama marketine giriniz ve arama butonuna ”Setiptv” yazarak aratıp indiriniz.

2.ADIM

Setiptv uygulaması indirildiğinde aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. Burada MAC adresini bir yere not ediniz.

3.ADIM

Bilgisayar, Tablet, Cep telefonu vb. herhangi bir cihazınız ile setiptv BURAYI TIKLAYARAK yükleme sayfasına gidiniz. Belirtilen sayfaya gittiğinizde aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

4.ADIM

Açılan sayfada 3 kutucuğu aşağıdaki gibi doldurunuz.

”Device MAC”: Setiptv uygulamasından almış olduğunuz MAC adresini yazınız.

”Playlist name”(1): Herhangi bir isim veriniz. Kanal listenizi oluşturan dosya adı olacaktır.

”URL M3u”: iptv satın al’dığınız camiptv‘den m3u uzantılı iptv linkinizi yapıştırınız.

5.ADIM

Son olarak ”>SUBMIT” tıklayarak listenizi setiptv uygulamasına gönderiniz.

Set iptv kurulumu bukadar basite ve kolaydır. Sizlerde hala bir iptv’ye sahip değilseniz camiptv’yi ziyaret edip iptv satın al’a bilirsiniz.

NOT: Setiptv uygulaması ücretsiz bir uygulama değildir. İlk kurulumda belirli bir süre deneme sürümü verir genellikle bu 7 gün gibi bir süre olur. 7 gün sonrasında satın almanızı isteyecektir. Satın almamanız durumunda uygulama kendisini kapatacaktır. Bu yaşanmış olan kesinti camiptv ile alakalı bir durum değildir.
NOT: Set IPTV ile camiptv arasında herhangi bir kar zarar ortaklığı bulunmayıp sadece camiptv’den satın almış olduğunuz iptv yayınınızı oynatmaya yarayan sadece bir iptv  uygulamasıdır.