Smart iptv Kurulumu. Resimli Anlatım.

Smart IPTV uygulmasında iptv izleyebilirsiniz. Smartiptv uygulması çok eski hemen hemen ilk çıkan iptv uygulamalarından birisidir. Kullanımı kurulumu gayet basittir.

Smart iptv uygulması ile birçok içerik izlemeniz mümkündür. Canlı kanallar, Dizi, Film gibi birçok içerik izlenir.

Smart IPTV uygulması ile iptv izleyebilmeniz için camiptv den iptv üyelği alabilirsiniz.

Smartiptv  uygulaması genellikle bu cihazlar ile uyumludur;

  • Samsung Smart TV (Çok eski olmayan modellerde)
  • LG Smart TV             (Çok eski olmayan modellerde)
  • Tüm Android cihazlar Android TV’ler
  • Bir çok Android TV Box ve TV Stick’ler

Smart IPTV ile camiptv nasıl izlenir.

1.ADIM

Smartiptv uygulamasını hangi cihazda kullanacaksanız o cihazın uygulama marketine girip arama butonuna ”Smart IPTV” yazarak  aratıp indiriniz.

2.ADIM
Uygulamayı indirdiğinizde aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Bu ekrandaki MAC adresini bir yere not alınız. Bu adres üzerinden yükleme yapılacaktır.
Bu ekran çıkmaz ve MAC adresinizi göremiyorsanız Settings (ayarlar) bölümünden bulabilirsiniz.
3.ADIM
Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızın web tarayıcısından smartiptv’nin yükleme  https://siptv.app/mylist sayfasına gidiniz. Smart iptv nin yükleme sayfasına gidildiğinde aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.
1.ilk olarak burada sol alt kısımda belirtilen ”Oynatma listelerini sil” bölümüne MAC adresinizi yazıp silin. Bu işlem içerisinde herhangi bir liste varsa silineceği anlamına gelmektedir.
2.Sonrasında üst kısımda belirtilen yere MAC adresinizi yazınız. Ardından ”URL” kısmına camiptv den iptv satın al’dığınız m3u uzantılı kanal listenizi oluşturan kullanıcı linkinizi yapıştırınız.
3. ”Send” Gönder dediğinizde listeniz Smart IPTV uygulamasına yüklenmiş olacaktır.
4.ADIM
Smart IPTV uygulamasına listeniz yüklenmiş olacaktır. Smart IPTV kurulumu işte bukadar basittir. Listeniz gelmediyse Yenile yapınız, Uygulamadan çıkıp tekrar giriniz, Tv Kapatın fişinide çıkartın modemi resetleyip tekrar deneyiniz. Listenizin gelmemesi durumunda bu işlemleri yapabilirsiniz.
Smart IPTV uygulaması ücretli bir uygulamadır, ilk 7 gün deneme sürümü vermektedir sonrasında satın almanızı isteyecektir satın almamanız durumunda uygulama kendisini kapacaktır.
Smart IPTV ücretli bir uygulamadır, belli bir süre genellikle 7 gün deneme sürümünü verir bunu kullandıktan sonra sizden tam sürümü satın almanızı isteyecektir.
Smart IPTV uygulamasının camiptv ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Sadece camiptv nin kanal listesini oynatmasını sağlayan bir iptv uygulamasıdır.