Smarters Player Lite Kurulumu. Resimli Anlatım.

iptv smarters pro –  iptv smarters player ios cihazlarda apple tv iphone vb. cihazlarda adı App Store’de ”Smarters Player Lite” olarak görünmektedir. Smarters Player Lite camiptv’den satın almış olduğunuz iptv üyeliğinizi oynatmaya yarayan bir iptv uygulamasıdır. Genellikle ara yüzü güzel Canlı – Dizi, film – Serileri ayıran kullanışlı bir uygulamadır. Kurulumu kolay ücretsiz bir uygulamadır. Smarters Player Lite ise popüler bir IPTV oynatıcıdır. Bu yazıda, Smarters Player kurulumu nasıl yapılır nasıl kullanarak IPTV nasıl izleneceğini öğreneceksiniz. Bu uygulama nasıl kurulur kanal listesi nasıl yüklenir size bunlardan bahsedeceğiz.

Smarters Player Lite kurulumu ile camiptv üyeliği nasıl izlenir.

1.ADIM

Öncelikle kullanacağınız ios cihazınızın ”App Store” bölümünden Smarters Player Lite indiriniz. BURAYI TIKLAYARAK‘ta indirebilirsiniz.

2.ADIM

Uygulamayı indirip açtığınızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. 

 

Açılan ekranda en alt kısımda bulunan ”ADD YOUR PLAYLIST ( via XC API )” sekmesini seçiniz ve aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

 

Any Name : Herhangi bir isim verebilirsiniz. Kanal listenizi oluşturan dosya adı olacaktır.

Username : Camiptv’den aldığınız kullanıcı adını giriniz.

Password : Camiptv’den aldığınız şifreyi giriniz.

http://     : Camiptv’den aldığınız URL giriniz.

Tüm bu bilgileri eklemek için ”ADD USER” deyiniz.

3.ADIM

Bu bilgileri girdiğinizde açılan ekranda pin isteyecektir bu adımı ”skip” deyip geçebilirsiniz.

 

 

LIVE : Canlı yayın akışı olan kanalların olduğu bölüm.

MOVIES : Film – Dizi’lerin olduğu bölüm.

SERIES : Serisi olan sezonlu filmler mevcut.

Smarters Player Lite kurulumu bu kadar kolaydır. Camiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz…

Smarters Player Lite, IPTV izlemek için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve birçok özelleştirme seçeneği sunar. Kanal listelerinizi düzenleyebilir, favori kanallarınızı işaretleyebilir ve arama özelliğini kullanarak istediğiniz içeriği bulabilirsiniz.

Sonuç olarak, Smarters Player Lite IPTV izlemek için kullanışlı bir uygulamadır. IPTV sağlayıcınızdan aldığınız kullanıcı bilgileriyle giriş yaparak kolayca canlı yayınları izleyebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu özellikleri keşfederek, TV deneyiminizi daha da geliştirebilirsiniz.

Sizlerde hala bir iptv’ye sahip değilseniz camiptv ‘yi ziyaret edebilir. iptv satın al‘a bilirsiniz. Ücretsiz TEST – DENEME yayını talebinde bulunabilirsiniz. Kanal, içerik ve  fiyatlar’ımız hakkında bilgi alabilirsiniz. iptv satın al’mak camiptv ile çok kolay. Ücretsiz Hızlı ve kolay kurulum.

Umarım bu yazı IPTV’yi Smarters Player üzerinde nasıl izleyebileceğinizi anlamanıza yardımcı olmuştur ve IPTV satın alırken dikkat etmeniz gereken noktaları göstermiştir. Keyifli seyirler!

NOT: Smarters Player Lite ile Camiptv arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Sadece camiptv’ den almış olduğunuz iptv kanal listenizi bu uygulamada oynatmış olacaksınız.