Bilgisayarda (PC) TV de iptv izleme Duplexplay Kurulumu(Resimli Anlatım)

Duplex Play iptv uygulaması ücretli bir App’ tir. Fakat cihazınıza ilk indirdip kurduğunuz an itibari ile 7 gün ücretsiz deneme sürümü vermektedir. Bunun sebebi uygulamayı 7 gün test edip beğenmeniz durumunda satın almaktır. Bu oynatıcı 6 aylık – 12 aylık olarak satılmaktadır. Son zamanlarda taklitçileri çıkmasından dolayı satın alımları kapatıldı ve bu uygulamayı satın almak bir hayli zorlaştı. Bu sebepten Duplex Play seven keyifle kullanan kullanıcıların işleri zorlaştı. Siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olabilmek için duplexplay uygulamasını satın alamazsanız ve bir iptv’ ye ihtiyacınız varsa camiptv ile canlı destek ve WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Genellikle Android işletim sistemli cihazlar – Windows işletim sistemli cihazlar ve bazı Smart TV lerde kullanılabilir. iptv hesabınızı nasıl ekleyeceğiniz hakkında bilgi vereceğiz:

Duplexplay kurulumu 2 Şekilde iptv listenizi yükleyebilirsiniz. 

1.Uzaktan bağlanarak hızlı ve kolay kurum.

2.Uzaktan bağlanmadan uygulamanın kendi içerisinden kurulum.

Bilgisayara pc ye Duplex Play iptv kurulumu nasıl yapılır ?

1.Uzaktan bağlanarak hızlı ve kolay kurum.

  1. Windows cihazınızdan BURAYA TIKLAYARAK Duplexplay kurulumu için indirme sayfasına gidiniz. Smart TV ler için kendi Storelerinden yani kendi uygulama marketinden duplexplay yazıp aratın ve indiriniz. Android cihazlarınız için Google Play Storeden Duplexplay yazıp aratınız ve indiriniz. Cihazınıza indirip kurduğunuzda ilk açılışta aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

2. Bu açılan ekranda ilk 7 gün ücretsiz kullanım hakkı verdiğinden ve 6 ay – 12 ay satın alım ücretlerinden bahsetmektedir. iptv listenizi uzaktan bağlanarak hızlı ve kolay kurum yapmanız için gerekli olan bilgiler.

”Device ID”

”Device Key”

Numaralarını bir yere not alınız.

3. Ardından Uzaktan yükleme yapabilmeniz için DUPLEXPLAY yin yükleme sayfasına gitmelisiniz. BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

4. Uygulamanızın ilk açılış ekranındaki ”Device ID” ve ”Device Key” not ettiğiniz numaraları bu ekranda istenen yerlere eksiksiz ve hatasız bir şekilde giriniz. Güvenlik sorusunu doğru bir şekilde işaretleyiniz. Son olarak ”Manage Device” tıklayınız. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

5. Sol üst kısımda ”Add playlist” tıklayınız.

Playlist name: Herhangi bir isim verebilirsiniz iptv  kanal listenizin dosya adı olacaktır.

Playlist Url (.M3U or .M3U8): IPTV m3u veya M3U8 iptv kanal listenizi oluşturan linkinizi yapıştırınız.

”✓ Ben robot değilim” tıklayınız. Ardından ”Save” deyip yaptığınız işlemleri kaydediniz.

Artık listeniz cihazınıza eklenmiş olacaktır. Playlist name hangi isim verildiyse o dosyaya girerek iptv kanal listenize ulaşmış olursunuz. Televizyon izleyebilmeniz için karşınıza 4 seçenek çıkacak bu 3 seçenek iptv listenizi bölümlere ayırmış olacaktır.

Live Channels: Canlı kanallar 

Movies: Film, Dizi

Series: Sezonlu seri dizi, film

Duplexplay kurulumu işte bu kadar basittir.

Bilgisayara pc ye DuplexPlay iptv kurulumu nasıl yapılır ?

2.Uzaktan bağlanmadan uygulamanın kendi içerisinden kurulum.

1. Duplex.Play uygulamanı ilk açtığınızda aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

Bu bölümü ”Ok” deyip geçebilirsiniz.

2. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Listenizi aşağıdaki işaretli ”Add Playlists” bölümünden ekleyebilirsiniz.

3. Bu bölümden sonra aşağıdaki gibi iptv kanal listenizin ekleneceği sayfa açılacaktır.

4. ”Add Playlist URL’‘ seçiniz.

Playlist Name: Herhangi bir isim veriniz. Kanal listenizi oluşturan dosya için gerekli..

Playlist URL: iptv kanal listenizi oluşturan m3u linkinizi yapıştırınız. Tv için biraz zor bir işlem olacaktır manuel olarak tek tek elle girmeniz gerekir.

Duplexplay kurulumu bu kadar basittir.

Not: Duplexplay uygulaması ile camiptv arasında hiçbir bağlantı yoktur. DuplexPlay uygulaması sadece camiptv kanal listenizi oynatmaya yarayan bir iptv uygulamasıdır.

Umarız Duplexplay kurulumu hakkında tüm detayları paylaşıp sizlere yardımcı olabilmişizdir.

Duplexplay kurulumu ve ”iptv satın al” mak için camiptv tıklayabilirsiniz. Canlı destek ve WhatsApp tan ulaşabilirsiniz.

Camiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz…